Aktuální informace obecního úřadu

01.11.2022, 9:20 | Informace obecního úřadu |

​Hledá se správce Sportcentra Vintířov

Dne 25.10.2022 byla zveřejněna na úřední desce obce Vintířov nabídka pracovní příležitosti (výběrové řízení) na obsazení dvou míst správců, provozářů sportovního zařízení Sportcentra Vintířov (zaměstnanců obce Vintířov) s předpokládaným nástupem k 1.1.2023. Zájemci mohou své přihlášky předložit v termínu 25.10. – 25.11.2022 na adresu: Obecní úřad Vintířov, Vintířov 62, 357 35 Vintířov v uzavřené obálce označené heslem „Výběrové řízení – správci sportovních zařízení“.

Spotrcentrum Vintířov se nachází v centru obce Vintířov a nabízí bowling, velký a malý squash, stolní tenis, kardio, posilovnu. Součástí je i bar, kde je možnost občerstvit návštěvníky po sportovním výkonu (nealko a alko nápoji, točeným pivem, koktejly a iontovými nápoji)
 

Veškeré podrobné informace o vyhlášeném výběrovém řízení na obsazení místa správce (benefity, požadavky, výhody, aj.) získáte po rozkliknutí odkazu: Úřední deska Vintířov.


V případě jakýchkoli dotazů neváhejte využít telefonní kontakt na tajemnici úřadu paní Mgr. Marcelu Pickovou  352 66 54 16.    skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.