Aktuální informace obecního úřadu

12.08.2019, 9:52 | Informace obecního úřadu |

Informace o technologických opravách na Teplárně Sokolovské uhelné, p.n., a.s


Ve dnech 20. - 27. srpna 2018 dojde v rámci generální opravy k profukům parovodů kotle K1, které mohou krátkodobě způsobit obtěžování občanů obce. více níže

Dovolujeme si Vás informovat o technologických opravách, které probíhají v měsíci srpnu na Teplárně a mohou způsobit krátkodobé obtěžování občanů.

Jedná se o provedení profuků parovodů kotle K1 v rámci jeho generální opravy. Profuky budou prováděny v termínu 20. 8. - 27. 8. 2019 v čase
7 - 18 hodin. V této době bude provedeno minimálně 5 profuků, trvajících vždy 30 minut. Konečný počet profuků bude odvislý od čistoty potrubí. Tyto profuky budou doprovázeny vyšší hladinou hluku cca 85 dB v areálu Vřesová. Profuky budou prováděny přes tlumiče hluku, nicméně nevylučují přesah hluku do obce.

Děkuji za pochopení
Ing. Pavel Homola
člen představenstva pověřený
vedením Zpracovatelského úseku   
 

skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2020 Obec Vintířov | Informace o technologických opravách na Teplárně Sokolovské uhelné, p.n., a.s
beInside.cz - tvorba webů na míru | Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies