Aktuální informace obecního úřadu

11.05.2022, 16:50 | Informace obecního úřadu |

Zájezd do Zábavného parku Plohn v SRN/ přihlášky jsou již k dispozici

V sobotu 11. června 2022 pořádá obec zájezd do Zábavného parku Plohn v nedalekém saském příhraničí, který je zaměřen především na dětské návštěvníky. V areálu je vybudováno více jak sedmdesát atrakcí. Najdeme zde na příklad westernové městečko s rodeem, jízdu na býkovi, zahradu s dračí houpačkou a veselými čluny, rodinnou horskou dráhu, obří vlnitou skluzavku a mnoho dalších atrakcí. Z nich je třeba především vyzvednout jednu z nejdelších vodních horských drah a jízdu na vorech dinoparkem. V pohádkovém lese pak ožívají postavy z pohádek jako Jeníček a Mařenka, Kocour v botách, Sněhurka, Šípková Růženka a další. V areálu je dostatek míst pro rychlé občerstvení dětí i dospělých návštěvníků.
 
Termín: sobota 11. června 2022

Program:  
   8.45  přistavení autobusů
   9.00  odjezd z Vintířova
 10.30  zábavní park Plohn volný program v parku
 17.00  odjezd z Plohnu
 18.30  plánovaný příjezd do Vintířova
 

Přihlášky na zájezd se přijímají od 11. května 2022 od 16.00 hodin na OÚ v kanceláři č. 6. Je potřeba, aby všichni účastníci zájezdu měli platné doklady, u dětí do 15 let je potřeba mít cestovní pas (dětský občanský průkaz). Cena zájezdu činí 250,- Kč na účastníka. V ceně je zahrnuta doprava, vstup do zábavného parku, průvodcovské služby. 

Odkaz na stránky zábavného parku: https://www.freizeitpark-plohn.de/cs/park-entdecken/parkplan

 
Všem účastníkům přejeme šťastnou cestu a pěkný zážitek.

Přidejte první komentář

Copyright © 2023 Obec Vintířov | Zájezd do Zábavného parku Plohn v SRN/ přihlášky jsou již k dispozici
beInside.cz - tvorba webů na míru | Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Ochrana soukormí - Privacy Policy