Aktuální informace obecního úřadu

15.09.2021, 14:24 | Informace obecního úřadu |

TJ Baník Vintířov - rozpis zápasů

Přehled fotbalových zápasů TJ Baník Vintířov Krajský přebor mužů, Okresni přebor ml. žáků a mladší přípravky v podzimní sezoně 2021.




 
 Krajský přebor mužů  -  PODZIM 2021 - odkaz na web.
 https://souteze.fotbal.cz
Kolo Datum Den Hodina Zápas
1. 14.8. SO 17:00 B. Vintířov - TJ Lomnice
2. 20.8. 18:00 Loko Karlovy Vary - B. Vintířov
3. 28.8. SO 17:00 B. Vintířov - Spartak Chodov
4. 4.9. SO 17:00 B. Vintířov - SK Toužim
5. 11.9. SO 17:00 FC Františkovy Lázně - B. Vintířov
6. 18.9. SO 13:00 B. Vintířov - Baník Král. Poříčí
7. 25.9. SO 16:30 FK Nejdek - B. Vintířov
8. 2.10. SO 16:00 B.Vintířov - Slavia Karlovy Vary "B"
9. 9.10. SO 16:00 BU Nové Sedlo - B. Vintířov
10. 16.10. SO 15:30 B. Vintířov - FC Cheb
11. 23.10. SO 15:00 FK Nová Role - B. Vintířov
12. 30.10. SO 14:00 B. Vintířov - Sokol Žlutice
13. 6.11. SO 14:00 Olympie Hroznětín - B. Vintířov


 
 Okresní přebor mladší přípravka -  PODZIM 2021 - odkaz na web. 
 https://souteze.fotbal.cz
Kolo Datum Den Hodina Zápas
2. 1.9. ST 18:00 B. Vintířov - Baník Královské Poříčí
3.                        V O L N O
4. 23.9. ČT 17:00 B. Vintířov - NovéSedlo/Loket
5. 26.9. NE 10:00 TJ Lomnice - B. Vintířov
1. 28.9. ÚT 17:00 Kraslice/Jindřichovice - B. Vintířov
6. 2.10. SO 12:00 Spartak Horní Slavkov - B. Vintířov
7. 6.10. ST 18:00  B. Vintířov - Olympie Březová
8. 15.10. 17:00 Spartak Chodov - B. Vintířov
9. 20.10. ST 18:00 B. Vintířov - FK Baník Sokolov
11. 28.10. ČT 10:00 B. Vintířov - SK Dolní Rychnov
10. 29.10. 16:30 Sokol Citice - B. Vintířov
         
         
 
 Okresní přebor mladších žáků  -  PODZIM 2021 - odkaz na web. 
 https://souteze.fotbal.cz       
Kolo Datum Den Hodina Zápas
2. 3.9. 17:00 B. Vintířov - Baník Habartov
3. 10.9. 17:00 Nové Sedlo/Loket - B. Vintířov
4. 17.9. 17:00 Citice/Krajková - B. Vintířov
5. 22.9. ST 17:00 B. Vintířov - Spartak Chodov
1. 28.9. ÚT 17:00 SK Dolní Rychnov - B. Vintířov
6. 1.10. 17:00 FK Staré Sedlo - B. Vintířov
7. 8.10. 17:00 B. Vintířov - Slavoj Kynšperk
8. 15.10. 17:00 B. Vintířov - SK Dolní Rychnov
9. 22.10. 16:30 Baník Habartov - B. Vintířov
10. 29.10. 16:30 B. Vintířov - Nové Sedlo/Loket

 

Přidejte první komentář