Aktuální informace obecního úřadu

11.02.2021, 12:51 | Informace obecního úřadu |

Informace hejtmana Karlovarského kraje Ing. Petra Kulhánka

Vážené dámy,
Vážení pánové,
 
dovolujeme si Vám zaslat výzvu hejtmana Karlovarského kraje Ing. Petra Kulhánka, kterou reaguje na apel MZ ČR ohledně omezení pohybu obyvatel regionu:
 
KK Logo
 
Výzva hejtmana Karlovarského kraje
 
 Na základě dnešního apelu ministerstva zdravotnictví, který vychází z kritické situace v lůžkové péči o pacienty s COVID-19 a z epidemiologických dat v našem regionu, se obracím s prosbou na všechny občany Karlovarského kraje, aby na co nejnižší možnou míru omezili pohyb v rámci jednotlivých měst a obcí a před každou ze svých cest zvážili její nezbytnou nutnost. Chápeme, že je třeba se dopravit do práce, k lékaři, případně obstarat základní nákup. Všechny ostatní cesty a setkání ale, prosíme, omezte na minimum. Dospěli jsme do okamžiku, kdy kapacity našich nemocnic a zdravotnických zařízení skutečně nestačí a každá další zátěž může tento stav jen zhoršit.
 
Petr Kulhánek, hejtman Karlovarského kraje

skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2021 Obec Vintířov | Informace hejtmana Karlovarského kraje Ing. Petra Kulhánka
beInside.cz - tvorba webů na míru | Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies