Aktuální informace obecního úřadu

10.06.2020, 9:11 | Informace obecního úřadu |

Třídenní zájezd do Beskyd

Obrázek Radegast 
 Termín zájezdu:  26. září – 28. září 2020 (sobota - pondělí)
 
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování, 2x polopenze, vstupné, služby průvodce
 
Odjezd: Vintířov v  6.00 hodin
                                   


       Program zájezdu:
  1. den – od 10.00 h prohlídka hradu Český Šternberk s výkladem místního průvodce. Prohlídka bohatě vybaveného hradu, kde opětovně žije jeho majitel hrabě Šternberk. Po prohlídce hradu individuální čas na oběd. V 13.00 h odjezd směrem na Brno a Olomouc. Cca v 18.30 h příjezd do Rožnova pod Radhoštěm na ubytování a večeři.
  2. den – po snídani pěší přesun k nedalekému skanzenu, Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm na prohlídku částí Dřevěné městečko a Valašská dědina. Prohlídka Dřevěného městečka s místním průvodcem od 9.00 h a následně individuální prohlídka Valašské dědiny. Individuální návrat do hotelu. Ve 13.00 h odjezd do samotného srdce Beskyd, na Pustevny s následnou procházkou k dominantě Radhoště, soše boha Radegasta. Pro zájemce možnost prodloužení procházky ke kapli Sv. Cyrila a Metoděje, která patří k nejoblíbenějším poutním místům u nás. Vpodvečer návrat do místa ubytování na večeři.
  3. den – po snídani odjezd do Kopřivnice na návštěvu Technického muzea Tatra s doplňkovou expozicí Emila a Dany Zátopkových. Neucelenější sbírka historických vozů české výroby. Cca v 13.00 h odjezd z Kopřivnice. Předpokládaný návrat do Vintířova cca 20.00 h.
 
Doprava:        autobusem s klimatizací, determálními skly, TV s DVD, WC, lednicí, nápojovým automatem.
 
Ubytování:     Beskydský hotel Relax 3* v Rožnově pod Radhoštěm, dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC. Volný vstup do vnitřního hotelového bazénu.  
 
Stravování:     2x snídaně a večeře v hotelové restauraci. Nápoje k večeři nejsou v ceně.
 
Vstupné:         hrad Český Šternberk, Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm expozice Dřevěné městečko + Valašská dědina, Technické muzeum Tatra.
 
Cena zájezdu je 1 500 Kč a přihlášky se přijímají od 15.června 2020 od 15:30 hodin na našem obecním úřadě v kanceláři
č. 6.
                                                                       
Všem účastníkům přejeme šťastnou cestu a příjemný zážitek. 

Přidejte první komentář