Třídenní zájezd do Beskyd

Datum události: 26.09.2020 - 28.09.2020
Čas události: Odjezd v 6.00 odin
Místo: Rožnov pod Radhoštěm
Pořadatel: Obec Vintířov
Program zájezdu:
  1. den – od 10,00 h prohlídka hradu Český Šternberk s výkladem místního průvodce. Prohlídka bohatě vybaveného hradu, kde opětovně žije jeho majitel hrabě Šternberk. Po prohlídce hradu individuální čas na oběd. V 13,00 h odjezd směrem na Brno a Olomouc. Cca v 18,30 h příjezd do Rožnova pod Radhoštěm na ubytování a večeři.
  2. den – po snídani pěší přesun k nedalekému skanzenu, Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm na prohlídku částí Dřevěné městečko a Valašská dědina. Prohlídka Dřevěného městečka s místním průvodcem od 9,00 h a následně individuální prohlídka Valašské dědiny. Individuální návrat do hotelu. Ve 13,00 h odjezd do samotného srdce Beskyd, na Pustevny s následnou procházkou k dominantě Radhoště, soše boha Radegasta. Pro zájemce možnost prodloužení procházky ke kapli Sv. Cyrila a Metoděje, která patří k nejoblíbenějším poutním místům u nás. Vpodvečer návrat do místa ubytování na večeři.
  3. den – po snídani odjezd do Kopřivnice na návštěvu Technického muzea Tatra s doplňkovou expozicí Emila a Dany Zátopkových. Neucelenější sbírka historických vozů české výroby. Cca v 13,00 h odjezd z Kopřivnice. Předpokládaný návrat do Vintířova cca 20,00 h.
       Ubytování:     Beskydský hotel Relax 3* v Rožnově pod Radhoštěm, dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC. Volný vstup do vnitřního hotelového bazénu.  

        Cena zájezdu činí 1.500,- Kč


 
Copyright © 2021 Obec Vintířov | Třídenní zájezd do Beskyd
beInside.cz - tvorba webů na míru | Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies