Oslavy dne MDŽ

Datum události: 04.03.2019
Čas události: 17. 30 hodin
Místo: Sál restaurace "U Kahanu"
Pořadatel: Obec Vintířov
V pondělí dne 4. března 2019 se na sále restaurace "U Kahanu" uskuteční kulturní odpoledne plné zábavy a písní v podání známých osobností.^
Milé ženy vezměte s sebou své protějšky a přijďte se pobavit a zapomenout na starosti všedních dní. Pro každou ženu je připraveno malé překvapení.
VSTUPNÉ JE ZDARMA
NA TO VEMTE JED
Věčně usměvavá a optimisticky naladěná česká herečka Naďa Konvalinková rozzáří každé jeviště. V našem pořadu poradí, jak na diety, povypráví o svých začátcích u divadla i filmu, manželství s Oldřichem Kaiserem, kamarádství s Jiřím Lábusem a Květou Fialovou. Lilian Malkina, ačkoliv o generaci starší, se nenechá se svou energií a svým hereckým vyprávěním zastínit. S nadsázkou a svým nasazením se ráda podělí o to, jaké je hrát v Rusku, o procestování celého světa, o Koljovi a cestě k nám a životě v Čechách. No a ten nejmladší Tomáš Barták pořad celý moderuje a zazpívá několik písní, které obě dámy mají rády. Mimochodem během svého přátelství a hraní spolu se z těchto lidí stala neřízená trojka, která rozesměje a potěší opravdu každý sál. Délka představení 90 minut.


 
Copyright © 2020 Obec Vintířov | Oslavy dne MDŽ
beInside.cz - tvorba webů na míru | Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies