Aktuální informace obecního úřadu

07.08.2018, 9:39 | Informace obecního úřadu |

​Programové dotace na pořádání kulturních a sportovních akcí v obci


Obec Vintířov vyhlašuje programové dotace na přidělování dotací na kulturní a sportovní činnost v obci Vintířov (jednorázové i dlouhodobé projekty). Žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu obce Vintířov na pořádání kulturních či sportovních akcí lze podávat  do 30. listopadu 2018. Zásady pro poskytování dotací z rozpočtu obce a formuláře jsou k dispozici na adrese  http://www.vintirov.cz/cs/dotace-obce/ nebo v kanceláři č. 6. Žádáme všechny žadatele o dodržení termínu podání, neboť následně dojde k přerozdělení dotací na předložené projekty z vyčleněného objemu financí rozpočtu na celý rok 2019. Vybrané projekty budou zahrnuty do kulturního a sportovního plánu obce na rok 2019 a podporovány obcí. Pro rok 2019 už následná výzva k dalším dotacím vyhlášena nebude. Pokud chcete pořádat v roce 2019 v obci kulturní nebo sportovní projekt za přispění obce Vintířov, je nutné tento projekt do 30.11.2018 podat na podatelně obecního úřadu.

skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2019 Obec Vintířov | ​Programové dotace na pořádání kulturních a sportovních akcí v obci | Powered by beinside.cz
Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies