Aktuální informace obecního úřadu

23.06.2018, 13:22 | Informace obecního úřadu |

Plovoucí fontána – POMOC – odměna 5.000,- Kč

 Rádi bychom oslovili občany s prosbou o pomoc. V místním lesoparku jsme instalovali plovoucí fontánu i s LED osvětlením. Fontána zkrášlovala místní vodní plochu a zároveň ji okysličovala. Bohužel se našel člověk, pokud se ho dá takto oslovovat, který ji odcizil z 21. na 22. června a měl tu drzost se na místo vrátit a odcizit i zbylé ovládání LED osvětlení, které tam zapomněl v domnění, že ho nepotřebuje. Toto ovládání odcizil z 22. na 23.6.2018 v čase mezi 22.00 – 08.00 hodin ranní. Večer ve 22.00 hodin ovládání ještě bylo na místě. Nejspíše pachatel po krádeži fontány doma zjistil, že to bez ovládání nebude fungovat zcela, tak jak to fungovalo v lesoparku. Událost je nahlášena na obvodním oddělení Policie České republiky. Fontána má svá jasná specifika, na základě kterých lze s jistotou odhalit, že se jedná právě o tu naši fontánu. Fontán tohoto typu se jistě v okolí nevyskytuje mnoho. Domníváme se, že pachatel nebyl sám a nejspíše měl spolupachatele. Možná si nikdo s občanů všiml podezřelých osob, které se kolem fontány opakovaně pohybovaly a třeba vypadaly podezřele. Fontána byla velice zajímavým doplňkem místního lesoparku, a proto bychom ji chtěli získat nazpět. Kdo podá informaci, která povede k přímému dopadení pachatele anebo pomůže k přímému nalezení fontány , získá za to odměnu 5.000,- Kč.
Rádi bychom chtěli věřit, že se fontána podaří dohledat anebo, že se v pachateli pohne svědomí a odcizenou věc vrátí na místo.

Děkujeme za přečtení. Informace můžete podat na email. choc@vintířov.cz anebo na telefon 352 665 416/724838628. Případně na služebnu Policie České republiky Chodov, tel. 974376730.  

Velice děkujeme za případnou pomoc při hledání odcizené věci.
Takto krásně vypadala, když ji osvětlovala světla. 

skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2019 Obec Vintířov | Plovoucí fontána – POMOC – odměna 5.000,- Kč | Powered by beinside.cz
Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies