Aktuální informace obecního úřadu

07.05.2018, 11:05 | Informace obecního úřadu |

​Soutěž “Tradiční výrobek roku 2018“ HLASOVÁNÍ

V letošním roce 2018 pořádal Mikroregion Sokolov – východ již 5. ročník soutěže certifikační značky "Original product of Sokolovsko". Do této soutěže se mohou každoročně přihlásit podnikatelé a zemědělci, podnikající a hospodařící na území našeho regionu. A také obyvatelé bydlící v našem regionu s trvalým bydlištěm. Zkrátka každý kdo vyrábí, tvoří něco zajímavého, co lze zakoupit pouze zde na území Sokolovska. Zájemci o účast v soutěži “Tradiční výrobek roku 2018“ se mohli přihlásit prostřednictvím formuláře na web. stránkách do 30. dubna 2018. Nominovalo se 8 přihlášených s velice zajímavými výrobky.
 
Seznam nominovaných výrobků naleznete na: https://www.sokolov-vychod.cz/nominovane-vyrobky/nominovane-vyrobky-v-roce-2018
 
 a hlasovat pro jeden s výrobků můžete zde: https://www.sokolov-vychod.cz/hlasovani-2018
 
 
Děkujeme za váš čas a vaše kliknutí na jeden z nominovaných výrobků.

Hlasování končí dne 31. května 2018 v 23.59 hodin.


skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2018 Obec Vintířov | ​Soutěž “Tradiční výrobek roku 2018“ HLASOVÁNÍ | Powered by beinside.cz
Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies