Aktuální informace obecního úřadu

10.01.2019, 9:26 | Obec Vintířov |

Oslavy dne MDŽ


V pondělí dne 4. března 2019 od 17.30 hodin se na sále restaurace "U Kahanu" uskuteční kulturní odpoledne plné zábavy a písní v podání známých osobností.^
Milé ženy vezměte s sebou své protějšky a přijďte se pobavit a zapomenout na starosti všedních dní. Pro každou ženu je připraveno malé překvapení.
VSTUPNÉ JE ZDARMA
NA TO VEMTE JED
Věčně usměvavá a optimisticky naladěná česká herečka Naďa Konvalinková rozzáří každé jeviště. V našem pořadu poradí, jak na diety, povypráví o svých začátcích u divadla i filmu, manželství s Oldřichem Kaiserem, kamarádství s Jiřím Lábusem a Květou Fialovou. Lilian Malkina, ačkoliv o generaci starší, se nenechá se svou energií a svým hereckým vyprávěním zastínit. S nadsázkou a svým nasazením se ráda podělí o to, jaké je hrát v Rusku, o procestování celého světa, o Koljovi a cestě k nám a životě v Čechách. No a ten nejmladší Tomáš Barták pořad celý moderuje a zazpívá několik písní, které obě dámy mají rády. Mimochodem během svého přátelství a hraní spolu se z těchto lidí stala neřízená trojka, která rozesměje a potěší opravdu každý sál. Délka představení 90 minut.

skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2019 Obec Vintířov | Oslavy dne MDŽ | Powered by beinside.cz
Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies