Aktuální informace obecního úřadu

19.03.2018, 13:26 | Informace obecního úřadu |

Hledání velikonočního vajíčka

V sobotu 31. března 2018 se v prostorách místní vodárny uskuteční od 15.00 hodin akce pro děti s názvem“ Hledání velikonočního vajíčka“. Začínat se bude přímo pod budovou vodárny. Bude připravena stezka, na které se budou plnit úkoly a na konci se budou hledat vajíčka. Vzhledem k tomu, že je celá akce pořádána na vodárně, není vhodné, aby jí absolvovali rodiče s kočárky a děti mladší 3 let věku. Kdo se bude chtít účastnit, musí mít vstupenku, která bude zároveň sloužit jako poukázka na vyzvednutí odměny na konci cesty, po splnění všech úkolů. Odměny dostanou děti zdarma.
 
Cena vstupenky je 20,- Kč a budete si je moci zakoupit od 21.3.2018 na obecním úřadě u paní tajemnice Pickové (kancelář č. 6), MŠ - 1. třída a ZŠ -  paní učitelka Šimková. 

skrýt komentáře

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Copyright © 2018 Obec Vintířov | Hledání velikonočního vajíčka | Powered by beinside.cz
Prohlášení o přístupnosti | Informace o cookies